Audi A6 from HS Motorsport

Zespół HS Motorsport ponownie udowodnił swoje umiejętności! Specjaliści podnieśli poziom luksusowego samochodu Audi A6 z Ingolstadt, zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym. Na pierwszy rzut oka, Audi A6 na zdjęciach prezentuje się mrocznie, dzięki czarnemu lakierowi na wszystkich elementach dodatkowych. Ciemna osłona chłodnicy z charakterystycznymi pierścieniami Audi oraz dodatkami od Maxton Design, takimi jak przedni spojler, listwy progowe i wyrazisty dyfuzor, płynnie łączą się z reflektorami LED RS 6, które również emitują światło w czerni. Jednak to, co natychmiast przyciąga uwagę, to 20-calowe felgi Elegance w kolorze Hyper Silver. Koła firmy HS Motorsport z serii FF440 zostały stworzone w procesie formowania przepływowego, co sprawia, że są one niezwykle lekkie.

Opony o wymiarach 265/30 Toyo, umieszczone na 10-calowych felgach o parametrze ET31, z pewnością dodają charakteru samochodowi. Wnętrze również zostało wzbogacone o nowości, takie jak dynamiczne oświetlenie otoczenia. Z 64 różnymi wariantami kolorystycznymi i efektem tęczy, przyciąga ono wszystkie spojrzenia. Jak wiemy, 3.0 TFSI jest już potężnym silnikiem z fabryki, oferującym 310 KM i 440 Nm momentu obrotowego. Jednak HS Motorsport posunęło się dalej, znacząco zwiększając moc tego trzylitrowego sześciocylindrowego silnika do niesamowitych 515 KM i 670 Nm. To zbliża go do topowego modelu RS 6. Oczywiście, takie osiągi były nieuniknione. Siedmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów S-tronic została dostosowana, zapewniając krótsze czasy przełączania i zwiększone ciśnienie pompy, aby skontrolować tę potężną moc.

Aby zagwarantować kontrolę nad tym potężnym pojazdem, zainstalowano mocny układ hamulcowy Bremsanlage, znany z modeli S6 i S8. Przednie stalowe tarcze imponują średnicą wynoszącą 400 milimetrów, podczas gdy tylne mają średnicę 356 mm. Całość jest uzupełniana przez przewody hamulcowe Probrake wykonane ze stali nierdzewnej, co zapewnia niezawodne i krótkie odległości hamowania. Aby poprawić doznania z jazdy, standardowe zawieszenie pneumatyczne zostało zoptymalizowane przy użyciu oryginalnego oprogramowania jednostki sterującej RS 6, co wpłynęło na charakterystykę jazdy. Audi A6 nie tylko przyciąga wzrok, ale również stanowi techniczne dzieło sztuki. To dowód na to, że połączenie elegancji, wydajności i zaawansowanej technologii spełnia wszystkie oczekiwania.