Lamborghini Huracan w pakiecie od Liberty Walk

Moda na agresywną japońską stylizację trwa w najlepsze. Nurt ten rozwija się bardzo dynamicznie i obserwujemy powstawanie kolejnych projektów z body kitem typu wide body. Co ciekawe, pakiety te dodawane są już do wszystkich aut – tych tańszych i tych droższych. Chociaż na tych drugich robią największe wrażenie, to doceniamy je wszystkie.

lambo01 lambo02Firma Liberty Walk tym razem zaprezentowała Lamborghini Huracan w swoim topowym pakiecie, który przewiduje poszerzenia przednie i tylne, masywniejsze progi oraz dyfuzor przedni z włókna węglowego.

lambo03

Tylny, mocniej zadarty spojler oraz fantastyczne felgi aluminiowe firmy Forgiato w kolorze biało czarnym. Koła idealnie kontrastują z białym nadwoziem i wszystkimi ciemnymi dodatkami.

lambo04lambo05

Wielu miłośników japońskiej motoryzacji nie podzielają entuzjazmu przenikaniem się stylizacji z kwitnącej wiśni do zachodniej koncepcji modyfikacji aut. Na szczęście jesteśmy w tej drugiej grupie mniej konserwatywnej, która jest otwarta na wszystkie nowinki techniczne i stylistyczne mogące wyróżnić zwykłe auto z tłumu mu podobnych.

Tekst: Redakcja
Fot. Liberty Walk