Toyota 86 GT Yellow Limited

Toyota postanowiła namieszać trochę na rynku i przygotowała dwie specjalne wersje dla fanów modelu 86. Pod tajemniczymi nazwami GT Yellow oraz Yellow Limited Aero kryje się limitowane wersja Toyoty 86, która będzie dostępna jedynie w Japonii.

t01 t02 t03Z zewnątrz 86tkę od „cywilnej wersji” wyróżnia masywniejszy pakiet ospojlerowania oraz lśniący żółty lakier Sunrise. Pakiet obejmuje również czarne 17 calowe felgi aluminiowe i czarne lusterka boczne. Dodatkowo w wersji Yellow Limited Aero producent przewidział kute 18 calowe felgi aluminiowe firmy BBS z oponami Bridgesone Potensa, amortyzatorami Sachs oraz klockami hamulcowymi S001.

t04t05t06

Tak jak wcześniej pisaliśmy, 86tka będzie dostępna jedynie w Japonii, jednak producent nie zastrzega możliwości jej eksportu, dlatego wielu importerów tych aut już zaciera ręce.

Tekst: Redakcja
Fot. Toyota

Redaktor naczelny portalu SELECTED.PL od lat związany z branżą automotive i organizacją eventów. Sprawdź kanały social media:

2 KOMENTARZE

  1. To się nazywa auto z charakterem. Samym wyglądem przyciągnie do siebie wielkie zainteresowanie. Toyota wie jak zwrócić uwagę na swoje samochody.

  2. NIby jest to tylko pakiet stylistyczno-areodynamiczny lecz robi wielką roznice , w aucie liczba KM pozostaje niezmienna , ale z tymi wszystkimi dodatkami człowiek ma wrazenie ze przybyło ich conajmniej 100 , no coż ale nawet i bez dodatkowej mocy dzieki spojlerowi i innym dodatkom jazda po torze GT86 powinna być jeszcze przyjemniejsza niż dotychczas.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj