Jesteś profesjonalnym handlarzem i szukasz aukcji motoryzacyjnych? Sprawdź Cars on the web!

W Internecie brakuje miejsca przeznaczonych dla profesjonalnych handlarzy samochodów. Zdecydowana większość portali nastawiona jest na klientów indywidualnych, którzy szukają używanych samochodów do użytku prywatnego. Zawodowi sprzedawcy samochodów oczekują jednak innych informacji na temat aut sprowadzanych niż te, które są zawarte w większości portali. Pojawiają się jednak rozwiązania, które znacznie ułatwiają prowadzenie takiego biznesu. Jednym z nich jest portal Cars on the web, który umożliwia przeglądanie używanych samochodów z wielu krajów Europy, a korzystać z niego mogą tylko osoby zawodowo zajmujące się handlem samochodami. Jak działa i czy jego użytkownicy chwalą sobie jego funkcjonowanie?

Aukcje motoryzacyjne dla zawodowców – tak działa Cars on the web

Idea, która stoi za powstaniem i funkcjonowanie Cars on the web jest prosta. U podstaw miało być to miejsce, gdzie aut szukają zawodowi handlarze i również oni je tam sprzedają. Wiele osób może zastanowić się, jaka jest różnica między omawianym portalem, a innymi z używanymi samochodami? Przede wszystkim sposobem opisywania pojazdów, które można znaleźć pod tym linkiem – https://www.carsontheweb.com/en/findcar. Obie strony transakcji wiedzą bowiem, że po drugiej stronie jest fachowiec i osoba gruntownie znająca rynek. Nie próbują więc naciągać swoich opisów oraz zatajać wad pojazdu, ani też – z drugiej strony – w bardzo radykalny sposób negocjować ceny, bo wiedzą ile rzeczywiście wart jest dany pojazd i ile można na jego zakupie oraz późniejszej odsprzedaży zarobić. Oprócz tradycyjnych ogłoszeń dla użytkowników udostępniono również aukcje motoryzacyjne. Licytacje samochodów to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy szukają wyjątkowych okazji i bardzo atrakcyjnych cen – przy odrobinie wprawy można w ten sposób sprowadzać auta, za które zapłaciło się niewiele i sprzedać je dalej z dużym zyskiem.

Czy kupowanie używanych samochodów za pośrednictwem Cars on the web jest dobrym rozwiązaniem?

Cars on the web to portal, który działa na terenie kilkunastu krajów Europy, a za jego pośrednictwem sprzedano około 42 tysięcy samochodów. Już te dwie informacje powinny być wystarczającą zachętą dla każdego zawodowego handlarza używanymi samochodami, aby choć zajrzeć tam z ciekawości. Jeśli doda się do tego bardzo dobre opinie na temat przebiegu transakcji (zadowolonych jest 89% klientów – https://cms.carsontheweb.com/pl/blogs/blog/2017/12/13/klienci-bardzo-zadowoleni-z-carsontheweb), można łatwo wywnioskować, że jest to portal, który sprzedawcy używanych samochodów powinien być stroną startową w przeglądarce. Już ustawione?