Najnowsze modele Audi e-tron – czyli elektryki w natarciu

Motoryzacja zmierza dzisiaj w kierunku elektryfikacji. Największe samochodowe marki skupiły zatem swoje siły na projektowaniu i konstruowaniu coraz lepszych i mocniejszych samochodów elektrycznych. Audi nie stanowi tu wyjątku – oferuje świetne jednostki z napędem elektrycznym, nowoczesne wzornictwo, wysoki komfort i zróżnicowaną ofertę. Jak prezentują się najnowsze modele Audi z serii e-tron?

Źródło: unsplash.com Licencja: https://unsplash.com/license

Audi e-tron GT quattro – czy można chcieć więcej?

Model Audi e-tron GT quattro to prawdziwa motoryzacyjna perełka, która jest synonimem sportowego ducha w ekologicznej odsłonie. Napęd na cztery koła oraz silnik elektryczny o zasięgu do 487 km i mocy 350 kW pozwala osiągnąć maksymalną prędkość 245 km/h, z przyspieszeniem do setki w zaledwie 4,1 sekundy. Futurystyczny design, komfortowe wnętrze i nowoczesne wyposażenie dopełniają reszty. Jeśli chodzi o najnowsze modele Audi, e-tron GT quattro jest z pewnością prawdziwym faworytem!

E-tron Sportback – duży, mocny i ekologiczny

Kolejną ciekawą propozycją Audi w segmencie samochodów z napędem elektrycznym jest e-tron Sportback. Stylowy SUV o sportowej sylwetce i mocy 370 kW oraz zasięgu 369 km, który rozwija prędkość do 210 km/h, to wspaniała propozycja samochodu rodzinnego z górnej półki. Oczywiście dostajemy tutaj wszystko, co najlepsze w Audi, czyli napęd quattro, sportowe osiągi, nowoczesny design, wyposażenie i wygodne wnętrze.

Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Elektryczny SUV Audi Q4 e-tron – komu w drogę?

Model Audi Q4 e-tron to świetna propozycja rodzinnego samochodu elektrycznego w bardzo rozsądnej cenie. Otrzymujemy kompaktowego SUV-a z napędem elektrycznym, który za sprawą innowacyjnego rozplanowania konstrukcji, może wielkością konkurować z luksusowymi SUV-ami klasy wyższe, przy zachowaniu niemalże dwukrotnie niższej ceny. Jest to samochód, który w pełni zadowoli pasjonatów dłuższych wycieczek. Przyczynia się do tego zarówno ekonomia e-trona, jak i wysoki komfort jazdy oraz mnogość schowków, uchwytów na butelki i wolnej przestrzeni. Równie dobrze Audi Q4 e-tron sprawdzi się jako auto rodzinne z bagażnikiem o pojemności aż 1490 l (przy załadowaniu po sam dach).

Najnowsze modele Audi – elektryczne Eldorado

Jak widać, najnowsze modele Audi to nowoczesne samochody, które są bezpieczne, ekologiczne, a przy tym dają olbrzymią frajdę z jazdy. Co ważne, dzięki zróżnicowanej ofercie marki, praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno pod kątem cenowym, jak i typu nadwozia, bo modeli e-tron jest kilka, co daje duże pole manewru! Marka Audi zawsze doskonale radziła sobie z innowacjami, które bardzo szybko adaptowała jako rozwiązania seryjne. I właśnie to, obok niezawodności tych aut,  sprawia że Audi jest tak lubianą i popularną marką. Wystarczy tylko pamiętać o regularnych serwisach i przeglądach, które można wykonać w dedykowanym serwisie Audi, a odwdzięczają się one świetnymi osiągami i wysokim komfortem jazdy przez wiele długich lat.