Porzuć rutynę! Zmieniaj samochód co 4 lata!

Nareszcie! Udało Ci się odłożyć odpowiednią kwotę pieniędzy i teraz już beż żadnych przeszkód możesz zakupić nowy samochód prosto z salonu. Pierwsze miesiące użytkowania to czysta, niezmącona niczym radość. Jesteś zadowolony, że jesteś pierwszym jego właścicielem, że w jego historii nie ma żadnych szkód. Co więcej, to ty tworzysz jego historię i to od Ciebie zależy, na jak daleką wyprawę się wybierzesz. Wraz z upływem czasu zaczynasz jednak dostrzegać mankamenty, które Ci przeszkadzają lub po prostu marzy ci się kolejna zmiana. A tu pieniędzy brak. Tak więc jeździsz jednym samochodem przez kilkanaście lat marząc w głębi o tym, żeby móc częściej zmieniać model. Teraz jest to możliwe! Škoda przygotowała specjalną promocję, która umożliwia realizację marzeń.

141547427197848100

Kredyt Niskich Rat

Takiej możliwości nie dawał dotychczas żaden producent samochodów. Przy zakupie nowego modelu Škody z rocznika 2014 w promocji Kredyt Niskich Rat, możesz wymienić go na kolejny model już po 48 miesiącach. Jak to jest w ogóle możliwe? Promocja ta zakłada zakup nowego modelu Škody w korzystnych, niskich ratach, które możesz rozłożyć na okres 36 lub 48 miesięcy. Przez ten czas spłacasz raty, których wielkość jest dostosowana nie tylko do twoich możliwości finansowych, lecz także do realnej wartości samochodu. Co więcej, nie jest wymagany wkład własny przy zakupie nowych modeli Škody. Jeżeli w danym momencie nie posiadasz go, po prostu go nie wpłacasz. Z pomocą Volkswagen Bank i jego profesjonalnej obsługi możesz nabyć dowolny model. Jeżeli posiadasz wkład własny, wysokość rat ustalana jest również proporcjonalnie do niego. Możesz wpłacić 10%, 20% lub 30% wartości samochodu, a pozostała część zostanie podzielona na ekstremalnie niskie raty. Oprocentowanie nominalne wynosi zaledwie 3,99%. Udając się do autoryzowanego przedstawiciela Škody otrzymasz indywidualną, dopasowaną do Ciebie ofertę. Promocja dotyczy wszystkich modeli Škody. Dzięki temu nie ograniczasz swojego wyboru do dwóch lub trzech modeli. Możesz wybierać pomiędzy Škodą Octavią, Škodą Fabią lub Škodą Yeti. A to tylko przykładowe modele. Możesz zadecydować również o jego pełnym wyposażeniu. Promocja Kredyt Niskich Rat dotyczy również samochodów, które chcemy wziąć w leasing. Jest to więc doskonała okazja nie tylko dla klientów indywidualnych, lecz także dla przedsiębiorców, którzy potrzebują solidnych samochodów, które będą w godny sposób przedstawiać wizerunek twojej firmy.

Spłać realną wartość samochodu!

Przy standardowych kredytach samochodowych, zaciąganych w bankach, zasada jest jedna: bez względu na to, ile czasu będziesz mieć dany samochód, musisz spłacić całą jego wartość. Dla wielu osób jest to wielkie obciążenie, które znacząco wpływa na domowy budżet. Škoda natomiast wyznaje inną zasadę: po 48 miesiącach możesz zadecydować czy chcesz dany model Škody zatrzymać, czy też go wymienić na inny model. W pierwszym przypadku możesz pozostałą część wartości samochodu spłacić w niskich ratach lub jednorazowo. Jeżeli natomiast decydujesz się zwrócić dany model i wybrać nowy, to za poprzedni już nie spłacasz pozostałych rat. Oznacza to, że płacisz tylko tyle, ile rzeczywiście wart był samochód przez czas jego użytkowania. Możesz być też spokojny o odprzedaż auta. Każdy, kto chce wymienić Škodę na nowy model, ma zagwarantowane, że odkupimy dotychczas użytkowany przez niego model – mówią przedstawiciele z salonu Auto-Wimar w Warszawie, autoryzowanego dealera Škody.

Dodatkowe korzyści

W salonach Škody możesz uzyskać również inne dodatkowe korzyści, jak np. szybki serwis twojego auta czy też ubezpieczenie po preferencyjnych stawkach. W przypadku ewentualnych szkód, które będą wymagały wymiany części, możesz być pewny, że korzystając z oferty Škody, otrzymasz tylko te, które zostały stworzone specjalnie dla twojego modelu i posiadają wszystkie niezbędne atesty i gwarantują bezpieczeństwo użytkowania. A to wszystko po to, abyś czuł się pewnie i bezpiecznie przy zakupie nowego samochodu.