Quady Polaris – dlaczego warto na nie postawić?

Producentów quadów jest wielu, dlaczego zatem warto wybrać firmę Polaris? Oczywiście nie bez znaczenia jest tutaj kilkudziesięcioletnie doświadczenie marki w produkowaniu różnego rodzaju pojazdów użytkowych. Jakby nie było, wiele armii – w tym także polskie wojsko, posiada na swoim wyposażeniu zarówno quady Polaris, jak i pojazdy side by side Polaris. Już ten fakt świadczy o tym, z jakimi konstrukcjami mamy do czynienia. Tym, co jest jednak szczególnie ważne, to bogaty wybór modeli o zróżnicowanych parametrach i wyposażeniu.

Quady Polaris – do pracy i na off road!

Pojazdy UTV to maszyny, które świetnie sprawdzają się nie tylko w jeździe rekreacyjnej czy na off-roadzie, quady bardzo często są bowiem wykorzystywane także do pracy w trudnym terenie przez różnego rodzaju służby, takie jak GOPR, Policja, Straż Pożarna itp. Znajdują one również zastosowanie w rolnictwie czy przy wycince lasów oraz wszędzie tam, gdzie potrzebne są sprytne i mocne pojazdy z napędem na cztery koła.

Co prawda, nie wszystkie quady są na tyle mocne i uniwersalne, żeby można było je wykorzystywać do jazdy dla przyjemności i do pracy. W ofercie firmy Polaris mamy jednak niezwykle szeroki wybór właśnie takich quadów, ponieważ marka zawsze stawia na wysoką jakość swoich konstrukcji. Natomiast serią pojazdów, które są stworzone do typowo uniwersalnego użytku, są quady Polaris Sportsman.

Polaris Sportsman – maszyna dla wymagających

Każdy, kto szuka wszechstronnego quada, będzie zachwycony tym, co oferują quady Polaris Sportsman – jest to bowiem jeden z najbardziej uniwersalnych pojazdów ATV, jakie są dostępne na rynku. Do jednej z najpopularniejszych wersji należy Sportsman 570 EPS, który przy zachowaniu świetnych parametrów technicznych i jezdnych, dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Więcej na jego temat można przeczytać na https://www.motocykle-krakow.pl/sporstman/polaris-sportsman-570-eps-2021/. Przy czym jest to idealna maszyna zarówno dla początkujących, jak i już dla bardziej doświadczonych kierowców quadów.

Quady Polaris XP 1000 s – pojazd nowej generacji

Amerykańska firma Polaris słynie z innowacji i należy do grona marek, które nigdy nie spoczywają na laurach, cały czas unowocześniając oferowane przez siebie maszyny. Efektem tego są coraz bardziej zaawansowane konstrukcje pojazdów, których doskonałym przedstawicielem jest Sportsman XP 1000 s. Jest to mocniejsza, większa i bardziej zaawansowana wersja quada, która standardowo wyposażona jest w wyciągarkę. Zawieszenie tego modelu należy do najszerszych, jakie są dostępne w tego typu maszynach. Bazuje ono na rozwiązaniach zaczerpniętych z jednego z czołowych pojazdów side by side Polarisa, dzięki czemu quad ten jest niezwykle stabilny i poradzi sobie w najtrudniejszych przeprawach.

quady polaris

Dokładny opis parametrów i wyposażenia Sportsmana XP 1000 s znajduje się na https://www.motocykle-krakow.pl/sporstman/polaris-sportsman-xp-1000-s/. Przy czym warto nadmienić, że zarówno ten, jak i poprzedni model, posiadają dwuosobową homologację, co pozwala na swobodne przemieszczanie się quadem po drogach publicznych wraz z pasażerem.