Seat Alhambra – rodzinne centrum transportu i … Rozrywki

Długa podróż nie musi być męcząca, nudna i stresująca – nawet, jeśli większość pasażerów to dzieci. O całą rodzinę zatroszczy się SEAT Alhambra.

seat-alhambra-rodzinne-centrum-transportu-i-…-rozrywki

Trzy rzędy foteli, na których może wygodnie podróżować nawet siedmiu pasażerów. Przestronne wnętrze, dzięki któremu nawet największe rodziny unikną ciasnoty. Możliwość dopasowania go do własnych potrzeb – bez względu na to, czy jedziesz odebrać dzieci ze szkoły, czy wybieracie się na wakacje. I naprawdę spory bagażnik, który pomieści wszystkie wasze bagaże. SEAT Alhambra to auto idealne dla rodziny. Również tej nieco większej.

Jego projektanci nie zapomnieli jednak, że dla rodziny ważna jest nie tylko wygoda, ale też bezpieczeństwo. Bogate wyposażenie oraz wykorzystane w nim nowoczesne technologie pomogą uniknąć czekających na drodze niespodzianek i zoptymalizować koszty podróży. A jakby tego było mało, dostarczą w trasie rozrywki w najlepszym gatunku. Co więc oferuje SEAT Alhambra? Czym wyróżnia się na tle innych rodzinnych aut?

Twoje auto, twoja przestrzeń
Każda rodzina jest inna, każda ma inne potrzeby, a każdy wyjazd to zupełnie nowa przygoda, którą chcecie przeżyć tak, jak wam najwygodniej. Wiedzą o tym hiszpańscy konstruktorzy – stworzyli auto, którego wnętrze możesz dowolnie modyfikować. Podróż w większym gronie? Żaden problem – wystarczy rozłożyć tylne fotele i zyskać komfortową przestrzeń dla siedmiu osób. A może rodzinny wyjazd na łono przyrody? Nic prostszego – Alhambra jest wyposażona w dedykowane uchwyty do transportowania rowerów.

Wakacyjne wojaże mają też to do siebie, że wymagają zabrania sporego bagażu. I z tym SEAT Alhambra poradzi sobie bez najmniejszych problemów. Jej bagażnik jest przystosowany do przewozu nawet najbardziej wrażliwych przedmiotów, a zastosowane w nim rozwiązania zabezpieczą wszystko, co jest dla ciebie najcenniejsze. Siedzenia z systemem ISOFIX pozwolą zaś szybko i łatwo zamontować foteliki zapewniające ochronę twojego dziecka w razie wypadku.

Jesteście najważniejsi
Odwiedzając salon Biacomex w Białymstoku przekonasz się, że o komfort i bezpieczeństwo twojej rodziny dbają też nowoczesne technologie, w które wyposażony jest SEAT Alhambra. Wyprzedzanie nie będzie tak stresujące, kiedy pomoże ci w tym elektroniczny system informujący w lusterku o innych autach znajdujących się w martwym punkcie. W długich trasach przyda się asystent jazdy po pasie ostrzegający przed jego niekontrolowaną zmianą i system wykrywający zmęczenie.

Alhambra chroni cię przed drogowymi niespodziankami, a twoich bliskich bawi w tym czasie multimediami najwyższej jakości. Sercem systemu rozrywki jest 6’5” dotykowy ekran. Za jego pomocą możesz sterować filmami i muzyką odtwarzanymi z dowolnego urządzenia USB, karty SD lub połączonego bezprzewodowo smartfona. Do twojej dyspozycji jest osiem głośników rozmieszczonych tak, by każdy z pasażerów mógł cieszyć się ich czystym i mocnym dźwiękiem.